Vi arbetar på kontoret

Martin Rylander
VD
Telefon: 0340-50 60 01
E-post: martin.rylander@varberg.se
Jenny Rydén (föräldrarledig)
Processledare & hållbarhetsansvarig
Telefon: 0340-50 60 11
E-post: jenny.ryden@varberg.se
Clara Tholin
Processledare & hållbarhetsansvarig
Telefon: 0340-50 60 03
E-post: clara.tholin@varberg.se

Emelie Sjögren (föräldrarledig)
HR-ansvarig
Telefon: 0340-50 60 04
E-post emelie.sjogren@varberg.se

Britt Henriksson Stenfeldt
Ekonomichef
Telefon: 0340-50 60 33
E-post: britt.henriksson.stenfeldt@varberg.se

Rose-Marie Andersson
Redovisningsekonom
Telefon: 0340-50 60 21
E-post: rose-marie.andersson2@varberg.se

Johan Leek
Projektekonom
Telefon: 0340-50 60 12
E-post: johan.leek@varberg.se
Helena Wallin
Kommunikatör
Telefon: 0340-50 60 07
E-post: helena.wallin@varberg.se
Gayane Sarkisian
Vik. Administrativ utvecklare
Telefon: 0340-50 60 27
E-post: gayane.sarkisian@varberg.se
Louise Sandberg (föräldrarledig)
Administrativ utvecklare
Telefon: 0340-50 60 15
E-post: louise.sandberg@varberg.se

Kajsa Gyså Karlsson
Vikarierande HR
Telefon: 0340-50 60 31
E-post: kajsa.gysa.karlsson@varberg.se

   

Nyheter

Årsredovisning 2017
10 apr 2018
Läs om hur 2017 såg ut för VFAB
Vill du göra Varberg ännu trevligare i sommar?
22 mars 2018
Vi söker dig som vill ha ett varierande sommarjobb med mycket kundkontakt. Välkommen med din ansökan!
Mer plats för lek och motion
26 feb 2018
Nu blir det synligt att arbetet med den nya bad- och simanläggningen är igång. Förberedande arbete bakom nuvarande Håstens simhall påbörjas under vecka 9.