Vi arbetar på kontoret

Martin Rylander
VD
Telefon: 0340-50 60 01
E-post: martin.rylander@varberg.se
Jenny Rydén (föräldrarledig)
Processledare & hållbarhetsansvarig
Telefon: 0340-50 60 11
E-post: jenny.ryden@varberg.se
Clara Tholin
Processledare & hållbarhetsansvarig
Telefon: 0340-50 60 03
E-post: clara.tholin@varberg.se

Emelie Sjögren
HR-ansvarig
Telefon: 0340-50 60 04
E-post emelie.sjogren@varberg.se

Patrik Linné
Ekonomichef
Telefon: 0340-50 60 18
E-post: patrik.linne@varberg.se

Rose-Marie Andersson
Redovisningsekonom
Telefon: 0340-50 60 21
E-post: rose-marie.andersson2@varberg.se

Johan Leek
Projektekonom
Telefon: 0340-50 60 12
E-post: johan.leek@varberg.se
Helena Wallin
Kommunikatör
Telefon: 0340-50 60 07
E-post: helena.wallin@varberg.se
Gayane Sarkisian
Vik. Administrativ utvecklare
Telefon: 0340-50 60 27
E-post: gayane.sarkisian@varberg.se
Louise Sandberg (föräldrarledig)
Administrativ utvecklare
Telefon: 0340-50 60 15
E-post: louise.sandberg@varberg.se
   

Nyheter

Till sist föll den!
14 feb 2018
Först kom en kraftig smäll. Som följdes av fem minuters spänd väntan... Sen föll den med dunder och brak.
Ny tid för silo-fällning
13 feb 2018
Nej, du såg inte fel i morse: den tredelade silon i hamnen är fortfarande kvar! Dåligt väder och krångel med byggströmmen gjorde att arbetet försenades.
Riv-start för Västerport
11 feb 2018
På måndag den 12 februari är det dags för rivning av den tredelade silon i hamnen. Ett arbete som sker med en teknik som liknar trädfällning.