Vi arbetar med kommunikation och administration

 
Martin Rylander
VD
Telefon: 0340 – 50 60 01
E-post: martin.rylander@varberg.se 

Ekonomi och HR

Patrik Linné
Ekonomichef
Telefon: 0340 – 50 60 18
E-post: patrik.linne@varberg.se
Rose-Marie Andersson
Redovisningsekonom
Telefon: 0340 – 50 60 21
E-post: rose-marie.andersson2@varberg.se
Simon Örnberg
Verksamhetsutvecklare
Telefon: 0340 – 50 60 09
E-post: simon.ornberg@varberg.se
Merja Olmedo
Controller
Telefon: 0340 – 50 60 28
E-post: merja.olmedo1@varberg.se
Dekorativ bild, foto på Thomas. Thomas Hansson
Inköpsansvarig
Telefon: 0340 – 50 60 30
E-post: thomas.hansson@varberg.se

Kund och kommunikation

Helena Wallin
Chef kund och kommunikation
Telefon: 0340 – 50 60 07
E-post: helena.wallin@varberg.se
Alexandra Ericsson
Kommunikatör
Telefon: 0340 – 50 60 36
E-post: alexandra.ericsson@varberg.se
Josefin Larsson
Digital kommunikatör/Administratör
Telefon: 0340 – 50 60 17
E-post: josefin.larsson@varberg.se